Dlaczego my? Sami Państwo oceńcie…

Indywidualne podejście i doradztwo na każdym etapie inwestycji

 

Dobór odpowiedniego sprzętu na etapie planowania pozwala w pełni wykorzystać wszystkie zalety urządzenia. Producenci prześcigając się w wymyślaniu coraz to nowych funkcji poprawiają również parametry techniczne. Przy zakupie klimatyzacji zwracamy głównie uwagę na jej cenę. Niestety im produkt tańszy tym jakościowo gorszy. Na pierwszy rzut oka jeden i drugi spełnia zadanie i wygląda podobnie. Istotna różnica jest w szczegółach, o których często się nie mówi. Przede wszystkim mowa o kosztach eksploatacji. Producenci tanich urządzeń podają parametry pracy ich urządzeń w bardziej sprzyjających warunkach dzięki czemu ich wskaźniki są porównywalne do firm stosujących najnowsze rozwiązania. Innym bardzo istotnym warunkiem jest zakres pracy zależny od temperatur zewnętrznych. Bywa tak że zbyt niska temperatura lub zbyt wysoka wyłącza tanie urządzenia i zamiast cieszyć się klimatyzacją w największy upał dzwonimy po serwis szukając przyczyny.

 

Najwyższa jakość oferowanego sprzętu z gwarancją producenta

Oferowane przez nas systemy pełnią nie tylko funkcję zadaniową, ale są również ciekawym uzupełnieniem wnętrza. Sprzedajemy urządzenia tylko renomowanych firm potwierdzoną gwarancją i szybkim serwisem.

 

Dbałość o estetykę i detale przy montażu

 

Podczas każdej instalacji:
dbamy o czystość pomieszczeń, każdy odwiert wykonujemy w obecności odkurzacza,
wybieramy miejsce instalacji jednostki wewnętrzenj i zewnętrznej tak aby działała ona najefektywnie i nie była uciążliwa dla lokatorów.
wszystkie rurociągi prowadzimy starannie w poziomie lub pionie, a każde gięcie wykonujemy przy pomocy odpowiednich narzędzi, tak aby mieć 100% pewności, że nie doszło do zagięcia rury.
zwracamy szczególną uwagę, aby wszyskie elementy były poprawnie zamontowane do ściany. Luźne rury bez wsporników z czasem podczas wibracji przecierają się i stad najczęsciej bierze się wyciek czynnika chłodniczego
zwracamy uwagę na poprawne zaizolowanie rur. Każde połączenie izolacji łaczymy specjalną taśmą armaflex.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt do instalacji gwarantujący szybką i bezpieczną pracę

 

Regularnie inwestujemy w nowy sprzęt, dzięki któremu zdobywamy przewagę nad konkurencją a praca na nim jest bezpieczna i bardziej precyzyjna dla pracowników. Posiadamy urządzenia dzięki, którym w szybki sposób możemy sprawdzić szczelność systemów dzięki czemu w przyszłości nie ma potrzeby uzupełniać czynnika.

 

 

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie na rynku brytyjskim jak i polskim pozwoliło nam na osiągnięcie perfekcji w dziedzinie instalacji. Wiele naszych realizacji możecie Państwo sprawdzić na naszej stronie Facebook gdzie przeprowadzamy fotorelację

 

 

Terminowość


Cenimy Państwa czas dlatego nasza punktualność to priorytet. Wszystkie instalację przeprowadzamy tak aby były najmniej uciążliwe dla mieszkańców lub dla prowadzonego biznesu.

 

 

… a tak to wygląda u niektórych naszych konkurentów z województwa i okolic.


Sprzęt montowany niechlujnie, nieestetycznie, rury bez wsporników. Być może ta instalacja trwała 5 min a cena montażu była adekwatna do jakości ale niestety ekstra koszty klient ponosi dopiero teraz na naprawy i zwiększone koszty eksploatacji.

 

Brak odpowiednich narzędzi i wiedzy spowodował, że jeden z naszych lokalnych konkurentów zamontował agregat zewnętrzny w środku pomieszczenia. Zredukował przelot powietrza czym naraził właściciela na dodatkowe koszty związane z pracą tego „wynalazku”


 

Innym nagminnie spotykanym błędem jest niepoprawne izolowanie rur lub jego brak. Konsekwencją takiej „oszczędności” jest zwiększona ilość kondensatu oraz korozja sprzętu. Brak poprawnej izolacji to najczęstsza przyczyna zacieków wokół klimatyzatora

 

W tym wypadku „ firma „ zamontowała klimatyzator prawdopodobnie bez użycia narzędzi. Nie posiadali narzędzi do przedłużania rurociągów więc rurę bez mocowań poprowadzili przez światło okna, nie korzystali z giętarek przy zmianie konta rurociągów. Nie wszędzie połączyli rurociągi razem. Można zastanawiać się czy dokonano tutaj testu szczelności i poprawnej próżni. Tego akurat nie widać a jest czasochłonne. Pominięcie tych dwóch czynności to najczęstsza przypadłość instalatorów, którzy oszczędzają na wyposażeniu własnej firmy i nie posiadają takich urządzeń. Kliencie taka klimatyzacja narażona jest na dwie poważne usterki! Po pierwsze zacznie ubywać czynnika chłodniczego po drugie parametry w katalogu nie będą się pokrywać z rzeczywistością. Będziesz płacił za energię znacznie więcej a klimatyzacja nie będzie w stanie odpowiednio schłodzić pomieszczeń.

 

I na koniec jeszcze trochę o bezpieczeństwie. Bez odpowiednich rusztowań i drabin pracownik montujący w stresie nigdy nie zrobi pracy poprawnie…

 

To tylko kilka fotek zrobionych w ostatnim czasie na terenie Jeleniej Góry i okolic dlatego wybierając swój sprzęt upewnij się, że firma która go montuje zrobi to poprawnie.