WENTYLACJA / REKUPERACJA JELENIA GÓRA

WENTYLACJA / REKUPERACJA JELENIA GÓRA OPTIKLIMAT

Wentylacja/rekuperacja Jelenia Góra jeden z głównych elementów każdego budynku.

Podczas budowy domu czy innego budynku bardzo ważnym elementem jest wentylacja. Prawidłowa cyrkulacja powietrza to podstawa, jeśli chodzi o komfort przebywania w pomieszczeniu, zwłaszcza gdy chcemy uniknąć kumulacji dwutlenku węgla.

 Wentylacja Jelenia Góra to zarówno dobra jakość powietrza, jak i odprowadzenie na zewnątrz wilgoci, która w przyszłości mogłaby doprowadzić do powstania pleśni oraz grzybów. Niestety duża ilość wilgoci może także negatywnie wpłynąć na zdrowie dlatego warto pomyśleć o tym już teraz.

 Dodatkowo oferujemy również montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiwaniem ciepła. Inna nazwa rodzaju tej wentylacji to rekuperacja.

 Rekuperacja Jelenia Góra to nic innego jak wentylacja stosowana w systemach wentylacyjnych. Działanie polega na wymianie nieświeżego powietrza na czyste, które to dzięki rekuperatorowi wpływa do pomieszczenia w odpowiedniej temperaturze. Ogromną zaletą rekuperacji jest oszczędność podczas ogrzewania co, jest ważne zwłaszcza zimą. Dzięki temu rachunki stają się niższe, a zadowolenie z użytkowania większe.

 


Każdą instalację wentylacji rozpatrujemy indywidualnie, zaczynając od dystrybucji, poprzez dobór wiatraka lub centrali a na kratkach dekoracyjnych kończąc.
Przy budowie systemów korzystamy z firm dobrze znanym na rynku polskim tj. PROVENT, VBW, Vents, Ventures Industries, SALDA, Swegon.

WENTYLACJA i REKUPERACJA JELENIA GÓRA OPTIKLIMAT